Pojemniki na przybory plastyczne

Napisane przez 23 lis 2017 w Akcesoria, Plastyczne, Rękodzieło
Dodaj komentarz

pudełko na przybory plastyczne dla dzieci

 

Jeśli czegoś w domu mamy bardzo dużo, to na pewno są to przybory plastyczne. Nasze dziecko szybko nauczyło się cenić je wyżej niż zabawki. Mamy dziesiątki pudełek z kredkami, różne rodzaje farb, parę zestawów pędzli i mnóstwo markerów. Większość z tych rzeczy ma swoje fabryczne pudełka i daje się jako tako ułożyć. Ale mamy też takie, które pudełek nigdy nie miały i same znajdowały sobie miejsce. A to za biurkiem, a to pod regałem, a to wśród książek a to … nie wiadomo gdzie. Doszliśmy do wniosku, że trzymanie takich przedmiotów gdzie popadnie mocno ogranicza ich użyteczność i pora z tym skończyć. Szukaliśmy czegoś, co pozwoli utrzymać cały ten rozgardiasz w ryzach i posortować go tematycznie. A jednocześnie umożliwi przenoszenie tego całego artystycznego majdanu.

Staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami dużego plastikowego pojemnika dwukondygnacyjnegoSuper Satchel DeluxePoziom dolny – głębszy, z ośmioma stałymi przegródkami oraz górny – płytszy z jedenastoma. Walizeczka posiada bardzo fajne i funkcjonalne dwa schowki boczne, odchylane i otwierane niezależnie od całości. Każda z nich ma trzy podłużne komory. W zestawie otrzymujemy małe przegrody, które możemy wsuwać w szyny umieszczone na stałych wewnętrznych ściankach. W ten sposób dzielimy przestrzeń dowolnie – w zależności od tego, jakie są nasze aktualne potrzeby. Możemy w ten sposób zwiększyć ilość komórek z 11 do 46 w segmencie górnym, z 3 do 15 w każdej ze skrytek bocznych oraz z 8 do 17 w dolnej części. Wszystko wykonane jest z przezroczystego, mlecznego polipropylenu. Wymiary pudełka to 42/42/12 cm.

 

pojemnik do przechowywania drobiazgów

 

pojemnik dla dzieci na kredki

 

pudeko-plastyczne-dzieci

 

Satchel Deluxe od niedawna i nie udało się go jeszcze w całości zagospodarować, ale już widzimy że stwarza ogromne możliwości jeśli chodzi o przechowywanie drobnych przedmiotów. Może być bardzo pomocnym rozwiązaniem w wielu działalnościach hobbystycznych. Poniżej filmik prezentujący jego możliwości.

 

 

 

Super Satchel Deluxe to raczej górna półka cenowa, bo kosztuje 166 zł. Ale mamy od jakiegoś czasu, również bardzo dobrze sprawdzające się dwie skrzynki narzędziowe firmy Keter, kupione po 14 zł za sztukę w Biedronce. Są o wiele mniejsze, ale poręczne, bardzo solidne i sztywne pojemniki, o dobrym podziale przestrzeni pod kątem przyborów plastycznych. Ich wymiary to mniej więcej 36 / 17 / 14 cm. Poniżej nasze skarby w nich właśnie. W wersji dla 3 i 10 lat.

 

pojemnik na drobiazgi dziecięce

 

pojemniki-plastyczne-2

 

pojemnik-przybory-3

 

pojemnik-dzieci-drobiazgi
#