Subskrypcja na święta – prezent rozciągnięty w czasie

Napisane przez 8 gru 2017 w DIY, Plastyczne, Prezenty, Zainteresowania
Dodaj komentarz

subskrypcja prezent

 

Bardzo lubię ten rodzaj prezentu, którego otrzymanie cieszy więcej niż raz. Prenumeraty czasopism zgodne z zainteresowaniami, to nie jedyna opcja przedłużania radości. Ostatnio jest spory wybór subskrypcji pudełkowych. Zaletą takiej formy upominku jest na pewno efekt niespodzianki i to, że poznajemy produkty niszowe – takie na które inaczej nie zwrócilibyśmy uwagi. Możemy zamawiać paczki z kosmetykami, z akcesoriami dla zwierząt, z żywnością – w tym np. z różnymi rodzajami kawy czy herbaty, zdrowe przekąski, słodycze. Oprócz tego mamy pudełka hobbystyczne, parentingowe, z książkami i oczywiście dla dzieci. Dużo z nich można znaleźć na SubClub. Wśród nich moją uwagę przykuła paczka – niespodzianka z książkami z jednego z najlepszych wydawnictw dziecięcych Zakamarki – Zaka – Paka oraz inna propozycja adresowana również do dzieci – Pudło nie nudno (tematyczne pudełko zawierające zadania plastyczno – manualne oraz akcesoria i materiały do ich wykonania).

 

prenumerata prezent

 

U nas z kolei, jak już pisałam już jakiś czas temu, regularnie pojawia się ScrawlrBox, który przychodzi do naszej jedenastoletniej córki. Ponieważ niewątpliwie dominują u niej zainteresowania artystyczne, wybór rodzaju zawartości był oczywisty. Bo ScrawlrBox to akcesoria plastyczne plus pomysł, jak je wykorzystać. Nie są to typowo dziecięce zestawy typu – dużo i kolorowo, ale bardzo dobrej jakości przybory. Nasza kolekcja powiększyła się o przeróżne markery (nie przypuszczałam nigdy wcześniej, że jest wśród nich aż taka różnorodność), farby i kredki. Każdy zestaw zawiera słodką przekąskę i zawsze jest coś, czemu przyglądamy się z ciekawością. A to nietypowy pędzelkowy pisak, który trzeba umiejętnie odbezpieczyć, a potem zachwycać się jego metalicznym blaskiem. Albo coś, co nawet nie wiemy czym jest i jak tego używać, ale już samo zgłębianie tajemnicy jest przyjemnością. A w najnowszym, który przyszedł dzisiaj jest np. cyrkiel – nietypowy jak na dzisiejsze czasy i przypomniał mi mój PRL-owski – metalowy na ołówek.

Prezent staje się kreatywny nie z nazwy czy klasyfikacji sklepowej. Jest to określenie przydające sensu, splendoru zabawce i marketingowo bardzo pożądane, ale tak naprawdę najbardziej kreatywne prezenty to te, które prowokują dziecko do działania. Może to być pudełko kredek, ale może też być młotek albo pacynka. U nas ScrawlrBox właśnie stał się ojcem chrzestnym wielu rysunków, mnóstwa radości i bardzo produktywnie wykorzystanego czasu.

 

scrawlrbox3
# #

Odpowiedz