Małe prezenty mikołajkowe w kartonowych pudełkach

Napisane przez 7 lis 2017 w Prezenty, Zabawki
Dodaj komentarz

co na mikołajki dla dziecka

 

Druga część naszych propozycji niewielkich prezentów mikołajkowych. Tym razem nie w metalowych pudełkach, a w tekturowych kartonikach. Czemu akurat takie kryterium? Bo małe prezenty bardzo zyskują, jeśli są dobrze opakowane. A tekturowe pojemniki, jeśli są dobrze wykonane, nie tylko porządkują zawartość ale i świetnie wyglądają. Z powodzeniem opierają się czasowi. Ponieważ starałam się wybrać niewielkie rozmiarami, a wielkie duchem, nie mogłam zapomnieć o …

Pozytywki

Te nieco staroświeckie grające pudełeczka są bardzo dobrym, choć rzadko dawanym podarunkiem. Jego zaletą jest oryginalność i uniwersalność. Bardzo szeroki zakres wiekowy adresata i brak strachu, że „a może już ma”. Prosta obsługa i raczej niskie ryzyko awarii. Ładny, niewymagający przedmiot o charakterze pamiątki. Nierzadko również użytkowy, bo niektóre z nich pełnią funkcję szkatułek na drobiazgi lub biżuterię. Prezent nieco nostalgiczny i taki, powiedziałabym – wyciszający.

Mała baletnica

Djeco, cena 62,50 zł

katarynka na korbkę baletnica

Tu wersja z korbką – mamy podobną i bardzo przyjemnie się ją obsługuje. Korbka daje nam pewien wpływ na tempo melodii. Na filmie można posłuchać jak gra i zobaczyć, że jest dostępna w trzech wersjach.

Do kupienia w sklepie Zielone Zabawki KLIK

Jelonek

Djeco, cena 65 zł

pozytywka katarynka jelonek djeco

Do kupienia w kinderland24 KLIK

Jelonek – szkatułka

Djeco, cena od 88 do 104,50 zł

pozytywka szkatułka

Nieco większa, skrzynkowa wersja pozytywki z miejscem na biżuterię, w tym specjalną szufladką na naszyjniki i bransoletki. Działa po nakręceniu mechanizmu za pomocą pokrętła i uchyleniu wieka.

Do kupienia w Zielone zabawki,

dostępna w wersji z Pandą, Księżniczką, Tancerką, Superbohaterem i Ptasim ogrodem KLIK

Miś Max

Egmont Toys, cena 69 zł

pozytywka w pudełku dzieci

Występuje w różnych wersjach, do kupienia w Mamissima KUP TUTAJ 

Gry

Djeco, gry karciane

Ceny od 35 do 60 zł

Mamy kilka z karcianek Djeco i każda z nich się sprawdziła. Niektórych z nich używaliśmy niezupełnie zgodnie z instrukcją np. Bataflash z powodzeniem zastępowało nam Dobble. W każdym razie każda z pozycji Djeco jest bardzo przyzwoita pod względem graficznym i jakościowym. Cenowo przystępne, a pudełeczka mocne i działające na zasadzie szufladki.

gry karcianki djeco

Gry karciane Djeco do kupienia w szerokim wyborze w Edukatorek KUP TUTAJ

Inne

Pizza Luigi – mała kuchnia

mala kuchnia tekturowa djeco

Pieczemy pizzę na podstawie załączonego menu. Kompaktowe i urocze, a tekturowe pudełko pełni podwójną funkcję – opakowania i „pieca”.

Do kupienia w Zielone Zabawki KUP TUTAJ

Mała myszka w pudełku

Moulin Roty, cena 64 zł

mala-myszka-pudelku

Do kupienia w Mamissima KUP TUTAJ

Myszka Maileg w pudełku

Maileg, cena 79 zł

myszka w pudełku

Do kupienia też jako chłopiec, Wróżka Zębuszka, a nawet w wersji dorosłej jako mama.

Do kupienia w Kraina Ekozabawek KUP TUTAJ

Projektor historyjek

Moulin Roty, cena od 50 do 126 zł

projektor dla dzieci latarka

Projektor – latarka, do którego dołączone są niewielkie krążki z obrazkami. Po włożeniu krążka z wybraną historyjką w latarce, możemy wyświetlać obrazki na ścianie. JAk na projektor – bardzo poręczne. Występuje w paru odmianach tematycznych i różnej wielkości zestawach.

Do kupienia w Edukatorek KUP TUTAJ

 
#

Odpowiedz