Cotton Ball Lights – dyskretne oświetlenie dziecięcej sypialni

Napisane przez 9 lut 2016 w Dom
Dodaj komentarz

cottonball

 

Wypróbowaliśmy sporo lampek, które mogłyby dyskretnie towarzyszyć zasypianiu naszych dzieci. Najlepsza była szklana kula z bąbelkami powietrza w środku, którą kupiliśmy kilka lat temu w Ikei i służy nam całkiem dobrze, niestety już nie ma jej w sprzedaży.

Główną wadą oświetlenia, nazwijmy to – uniwersalnego, czyli z wyłączeniem specjalnych nocnych lamp dla dzieci, jest to, że jak na sypialniane, jest zbyt jasne, albo zbyt zimne. Dlatego, jeśli chcielibyśmy coś co będzie dawało ciepłe, przytulne światło, przy którym da się przeczytać kilka stron na dobranoc, ale jednocześnie nie będzie pobudzało zmysłów dziecka zbyt intensywnie, to Cotton Ball Lights wydaje mi się być idealne.

Różne długości girland i ponad 40 kolorów kul stwarzają spore możliwości dopasowania Cotton Ball do wnętrza i potrzeb. Kule są niepretensjonalne, utkane jak kokony z bawełnianej nici, usztywnionej jak przypuszczam, klejem i kryją w sobie malutkie żaróweczki, podobne do choinkowych. Kule sami na nie zakładamy, nacinając uprzednio odrobinę.

Zdjęcie pochodzi i kupić można cottonovelove.pl
# # # # #