Przegląd drewnianych straganów do zabawy w sklep

Napisane przez 13 paź 2017 w Zabawki
2 komentarze

największy sklep drewniany dzieci

 

Zabawa w sklep jest osadzona w codziennym życiu, jak mało która. To nic, że stragany dla dzieci mają nieco rustykalny wygląd i w niczym nie przypominają miejsc, w których na co dzień robimy zakupy. Podobne możemy na szczęście spotkać jeszcze na targowiskach, podczas wydarzeń okolicznościowych, czy na starówkach. A zabawa w sprzedawanie jest bardzo cenna, bo to zabawa dialogu i interakcji pomiędzy dwiema osobami. Przypomina trochę zabawę w teatr, trochę jest ćwiczeniem pozwalającym odnaleźć się w różnych sytuacjach, treningiem elokwencji i pewności siebie. Nie wymaga dużej ilości akcesoriów i można bawić się w sklep nie mając nic, albo tylko to co znajdziemy w lesie, czy w parku. Najważniejsza jest wyobraźnia i z kim się bawimy.

Może to być więc zajęcie bardzo niskobudżetowe, ale jeśli ktoś chce wspomóc wyobraźnię realistycznym wyposażeniem, zdecydowanie jest na co wydać pieniądze. Drewniane stragany imponują rozmachem i różnorodnością. Wersje największe są niebagatelną inwestycją i wymagają dużo miejsca. Zacznijmy jednak od tych, które można objąć jednym rzutem oka i przenieść jedną ręką.

Stragan Vilac

Zestaw zawiera torby, opakowania, pudełka, owoce i warzywa, papierowe torby oraz kasę.

Wymiary: 40×30×16 cm

Cena ok 200 zł

 

drewniany stragan zabawa w sklep

 

 

Stragan Djeco

Stragan z warzywami. W zestawie znajdują się m.in. kasa fiskalna, czarna tablica, skrzynki z owocami i warzywami, papierowe torebki.

Wymiary: 37×27×10 cm

Cena 250 – 300 zł

sklep dzieci drewniany

Drewniany sklep – piekarnia Howa

Drewniany stragan –  piekarnia z ladą, dwoma magnetycznymi tablicami na których można pisać kredą, a z tyłu lustro oraz piec do pieczenia.

Wymiary: 65 x 45 x 22 cm

Cena ok 350 zł

 

drewniany sklep stragan

Stragan Le Toy Van

Stragan drewniany, sklepik z 1 skrzynką jabłek i gruszek oraz z 1 bawełnianą siatką na zakupy, posiada prawdziwy dzwonek, można do niego dokupić różne akcesoria marki Le Toy Van.

Wymiary: 38x64x39,5 cm

Cena ok 389 zł

 

 

stragan-sklepik-le-toy-van

 

Sklep z warzywami i owocami JANOD

Drewniany sklep z owocami i warzywami, zawierający 18 akcesoriów: warzywa – marchew, pomidory, rzodkiewki, owoce – jabłka, truskawki, cytryny, drewnianą skrzyneczkę, pudełko kredy oraz 3 płytki. Podobny zestaw występuje również w wersji „cukierniczej”.

Wymiary: 42 x 25 x 55 cm

Cena ok 300 zł

 

 

janod-sklep

 

Ale są również stragany większe, za którymi dziecko może stać, oddzielone ladą, z markizą i półeczkami na wiele skrzynek. Takie dla sprzedawców z aspiracjami, miejscem i bardzo zasobnym portfelem. Wśród nich ciekawa propozycja sklepu i teatrzyku kukiełkowego w jednym. Jeśli dziecko nie odkryje w sobie żyłki handlowej, świat artystyczny staje przed nim otworem.

 

Stragan z markizą GOKI

Posiada wiele powierzchni do ekspozycji towaru, boczna lada idealna jest na kasę lub wagę. Wykonany jest z certyfikowanego drewna. Wyposażenie do kupienia osobno.

Wymiary: 103 x 105 x 150

Cena 460 – 480 zł

 

dre

 

 

Stragan Vilac

Stragan z akcesoriami – tablica i półeczki oraz owoce i warzywa są drewniane, pozostałe akcesoria są kartonowe.

Wymiary 112 x 52 x 26 cm

Cena ok 450 zł

 

drewniany zamykany sklepik vilac

 

 

Sklep drewniany i teatrzyk kukiełkowy „Vario”, small foot design

Sklep drewniany i teatrzyk kukiełkowy w jednym, przy czym zamiana sklepu w teatrzyk nie stanowi problemu. Wyposażony jest w ruchome panele boczne i półki.

Waga ok 20 kg

Wymiary: 159 x 18 x 121 cm

Cena ok 900 zł

 

 

 

drewniany sklepik i teatrzyk w jednym

teatrzyk i sklep w jednym small foot design

 

sklep ERZI

Waży w sumie 30 kg i zawiera jeden regał, 2 lady, 12 koszy i tablicę do pisania. Dużo półek na różne produkty, lady i ogólnie bardzo przestronna konstrukcja pomieści jednocześnie wiele osób, dlatego zestaw nadaje się np. do przedszkoli.

Wymiary: 110 x 212,1 x 130,9 cm

Cena ok 3500 zł

 

sklep drewniany erzi

 

sklep drewniany produkcji niemieckiej

To czarny koń tego zestawienia. Tajemniczy producent, wiemy tylko że zrobił go niewielki warsztat na terenie Niemiec. Tak naprawdę to jest to przykład tego, że można takie zabawki zamawiać tak jak meble. Wyposażenie można dokupować niezależnie – tak jak w przypadku wielu powyższych straganów. Często uroda i prostota tych dziecięcych sklepików, przywodzi na myśl czasy, kiedy aplikacja oznaczała głównie ozdobny wzór naszyty na inną tkaninę.

 

największy sklep drewniany dzieci
# #

2 thoughts

 1. Witam serdecznie..Czy ten ostatni stragan na zdjęciu z wyposazeniem i z koszykiem na podłodze jest również w Państwa ofercie do sprzedazy?Pozdrawiam

  Odpowiedz

  1. fajnedladzieci

   26 listopada 2018

   Dzień dobry, nie prowadzimy niestety sprzedaży, jedynie wybieramy, opisujemy, prezentujemy to, co wydaje nam się warte uwagi :)

   Odpowiedz