Eleganckie i oryginalne sukienki komunijne

Napisane przez 21 Mar 2016 w Ubrania
9 komentarzy

Oryginalna dobrej jakości sukienka komunijna

 

Jeśli oryginalne sukienki komunijne to jest to, czego szukacie, dobrze trafiliście. Długo przeglądałam aukcje, katalogi, sklepy internetowe. Stawałam przed wystawami salonów i pracowni krawieckich. I ciągle to nie było to, czego szukałam. A szukałam oryginalności, dobrej jakości materiałów, elegancji i … prostoty. I znalazłam – Papilio Kids. Córka miała sukienkę, która zwracała uwagę subtelnością, jakością i niepowtarzalnością. Uwagę tych, którzy rzecz jasna takie rzeczy cenią i potrafią dostrzec. Mam nadzieję, że nie zabrzmiało to bardzo arogancko, ale nie ja ją uszyłam więc mogę nieco popuścić wodze skromności.

Pomógł mi internet, a konkretnie chyba jakieś forum, na którym znalazłam odnośnik do polskiego salonu sprowadzającego szyte na zamówienie sukienki i dodatki z … Białorusi. Sukienka widoczna na tym zdjęciu:

 

Elegancka sukienka komunijna

 

rok temu kosztowała 700 zł i z tego co wiem, była to cena porównywalna z sukienkami z salonów w naszym miasteczku. Sukienkę trzeba było zamówić 2-3 miesiące wcześniej i była szyta na podany wzrost, z możliwością niewielkich przeróbek. Została uszyta po mistrzowsku i pomimo braku przymiarek leżała świetnie. Użyte materiały są wysokiej jakości – takie jak do szycia sukien ślubnych. Poza nietuzinkowym wyglądem, sukienka była też po prostu wygodna, a idąc przez miasto otrzymałyśmy również ofertę kupna, od bardzo gustownie ubranej pani.

Papilio Kids ma w swojej ofercie nie tylko oryginalne sukienki komunijne, ale też stroje na inne okazje – mniej lub bardziej uroczyste, a także stroje szkolne.

 

Eleganckie i oryginalne sukienki komunijne

Bardzo eleganckie i oryginalne sukienki komunije dla dziewczynki

 
# # #

9 thoughts

 1. Szanowna Pani,
  gdzie i w jaki sposób można zamówić uszycie sukienki Papilio?

  Odpowiedz

  1. fajnedladzieci

   11 maja 2016

   W Polsce można zamawiać TUTAJ Polecam, bo współpraca układała nam się bardzo dobrze :)

   Odpowiedz

 2. To cena takiej sukienki 700zl?

  Odpowiedz

  1. fajnedladzieci

   26 września 2016

   Nie wiem jak w tej chwili kształtują się ceny tych sukienek, ale orientacyjnie myślę, że możne się zgadzać. Najlepiej dowiedzieć się telefonicznie w salonie. Sama jestem ciekawa, jak to wygląda w tej chwili, bo firma chyba zaczyna zyskiwać uznanie w świecie i weszła chyba na rynek kanadyjski.

   Odpowiedz

  2. fajnedladzieci

   4 lutego 2017

   Tyle zapłaciłam za naszą dwa lata temu więc to raczej cena orientacyjna, ale ten rząd wielkości.

   Odpowiedz

   1. ewelina

    8 lutego 2017

    czy nie chciałaby Pani odsprzedać sukienki

    Odpowiedz

 3. Honorata

  4 lutego 2017

  Witam! Gdzie można zamówić sukienki?

  Odpowiedz

  1. fajnedladzieci

   4 lutego 2017

   W związku z licznymi zapytaniami o to, gdzie można takie sukienki zamawiać, podzielę się swoim doświadczeniem i polecam polski salon sukien ślubnych, który współpracuje z Papilio. Salon mieści się w Białej Podlaskiej, ale można wszystko załatwić telefonicznie, łącznie z sugestią dotyczącą niewielkich przeróbek np. nieco dłużej/krócej itp. Kontakt z salonem TUTAJ
   Wszelkie komentarze dotyczące innych możliwości zamawiania tychże sukienek i doświadczeń z tym związanych – mile widziane :)

   Odpowiedz

 4. Dziękujemy jest nam bardzo miło ❤️

  Odpowiedz